Profil Klima-classic

Základní filosofie

Základní filozofií naší firmy je poskytovat kompletní služby zákazníkům, zvláště v oblasti klimatizace značky TOSHIBA. Hlavní důraz klademe na odbornost a kvalitu poskytovaných služeb.

Z pohledu spolupráce a specializace na značku TOSHIBA, jsme od roku 1999 největším dovozcem klimatizace Toshiba do ČR s podílem až 60% (údaj za rok 2007). Od roku 2006 jsme největším distributorem klimatizace Toshiba v regionu střední a jižní Evropy a největším partnerem generálního zastoupení Toshiba, firmy AIR-COND Gmbh.

Mezi další podstatné aktivity firmy, v rámci poskytování komplexních služeb, je obor vzduchotechniky, větrání a provoz a správa zařízení technologií budov. 

Obory činnosti firmy

 • Klimatizační zařízení TOSHIBA (zastoupení v ČR)
 • Čerpadla kondenzátu BlueDiamond (zastoupení v ČR)
 • Příslušenství pro instalaci klimatizace
 • Vzduchotechnika a větrání
 • Facility managment (provoz zařízení a budov)
   

KLIMA-CLASSIC = klimatizace TOSHIBA

 •  největší autorizovaný dovozce a distributor TOSHIBA v ČR
 •  projekční, montážní a servisní zastoupení
 •  realizace zakázek "na klíč" vč. projektu 
 •  montáž, opravy a servis klimatizace
 •  dodávky a velkoobchodní prodej
   

Dovozce a distributor klimatizace Toshiba

Dovoz a distribuce klimatizačního zařízení TOSHIBA do České republiky představuje stěžejní obchodní činnost naší firmy. Zajišťujeme nejen obchodní a velkoobchodní zastoupení, ale nedílnou součástí naší činnosti je zajištění kompletního servisního a technického zázemí.

Specializace na značku TOSHIBA nám umožnila vytvořit skladové zázemí, takže běžná zařízení jsou skladem s možností okamžitého odběru. Na našem skladě držíme i zásoby základního příslušenství a náhradních dílů. Díky skladovým možnostem je základní zařízení dostupné bez prodlení, způsobené dovozem zařízení ze zahraničí.

Pokud však objednané zboží skutečně není na našem skladě, tak jsme díky pravidelným dodávkám ze zahraničí schopni dodat zařízení maximálně do 7-mi pracovních dní.

Díky servisnímu a montážnímu zázemí nabízíme komplexní služby, včetně montáže a oprav zařízení. S výjimkou letních exponovaných období, jsme schopni provést realizaci do 3 až 5ti dnů od objednávky (dle okamžitých montážních kapacit). Při realizaci preferujeme montáž přímo našimi kmenovými zaměstnanci - jen tak můžeme zajistit naprostou kvalitu našich služeb.

 

KLIMA-CLASSIC je jedničkou!

Firma Klima–classic s.r.o. je již od roku 1999 největší dovozce klimatizačního zařízení TOSHIBA do České republiky.

Z mezinárodního hlediska jsme se v roce 2007 stali i největším obchodním partnerem rakouské firmy AIR-COND Gmbh., výhradního zastoupení Toshiba pro Rakousko a oblast východní a jižní Evropy.

 

Základní informace o firmě

Firma je výhradně českou firmou bez podílu zahraničního kapitálu. Sídlo firmy je od března 2004 ve vlastním objektu na adrese Kbelská 44, Praha 9 – Hloubětín.

S počtem přes 51 kmenových zaměstnanců (září 2013) a obratem více než 280 mil. Kč (rok 2007) se firma řadí k největším firmám v oboru klimatizační techniky. Využíváním kmenových zaměstnanců, získávají naši zákazníci maximální záruky kvalifikace, solidnosti a odbornosti našich služeb.

Zvláště v exponovaném letním období, samozřejmě spolupracujeme s osvědčenými externími dlouholetými partnerskými firmami, hlavně v oboru montáž a servis klimatizace, od nichž však vyžadujeme stejně vysokou kvalitu poskytovaných služeb.

KLIMA–CLASSIC s.r.o.

Kbelská 618/44
198 00 Praha 9 – Hloubětín
CZECH REPUBLIC

281 012 612
800 554 622 (800 KLIMAC)Registrovat | Přihlásit