Jakou klimatizaci potřebujete?

Výběr klimatizace záleží na více technických aspektech a parametrech (viz Podklady pro návrh), ale také záleží na Vás - jaké zařízení potřebujete, co vše má splňovat z hlediska komfortu, výbavy, obsluhy, atd..

V současné době pracujeme na vytvoření vazby mezi vypočteným výkonem klimatizačního zařízení v předchozím kroku a automatickým doporučením vhodného zařízení. Doposud však není dokončen a proto vám přinášíme doporučení zatím v přehledné textové podobě. Jak tedy vybrat správné zařízení TOSHIBA?

Do jakého prostoru potřebujete klimatizaci?

 

Do bytu, rodinného domu

Pokud plánujete klimatizovat byt, rodinný dům nebo kancelář. Ať už jen jednu samostatnou místnost, nebo několik místností současně jedním společným klimatizačním systémem.

  • řada Residential
    Komfortní klimatizace s nenáročnou montáží a jednoduchým ovládáním, která vám vytvoří příjemné a pohodlné prostředí. 

Do kanceláře, do technických prostor

Pokud plánujete klimatizaci serverové místnosti, velkoprostorové kanceláře s více lidmi (openoffice), obchody, haly, restaurace a podobné prostory. 

  • řada Light Commercial
    Klimatizace určená pro místnosti, které vyžadují speciální umístění a provedení vnitřní jednotky (podstropní, neopláštěné jednotky v interiérovém krytu, mezistropní jednotka s delšími VZT rozvody apod.) a nebo trasa k venkovní jednotce je velmi náročná ať již do délky rozvodů nebo dle převýšení. 

Pro rozsáhlé objekty

Pokud plánujete klimatizovat část administrativního objektu (např. patro) nebo celý objekt. Nebo pokud potřebujete klimatizovat rozsáhlý byt, RD nebo jednu či více velkoprostorových kanceláří ...

  • řada Commercial
    VRF systémy, kdy mnoho vnitřních jednotek má jednu společnou venkovní jednotku. Řešení všude tam, kde není tak jednoduché umístění venkovní jednotky (dlouhé rozvody např. více než 50 metrů, umístění na střeše, u paty nebo na fasádě rozlehlého objektu,...). 

Registrovat | Přihlásit