Klimatizace TOSHIBA

Bohužel, nejsou vyplněny povinné údaje (e-mail, text) a proto nelze Váš dotaz odeslat.

Zeptejte se nás...

Klimatizační zařízení TOSHIBA patří ke špičce v oboru klimatizace. Díky vysoké spolehlivosti, nízké spotřebě a špičkové technologii je v oboru vyhlášena. Důkazem kvality zařízení je nejen mnoho instalaci všeho druhu, ale třeba nasazení v síti všech telefonních operátorů nejen na území České republiky, ale po celé Evropě.

Zařízení jsou dodávány ve 3 základních skupinách:

1) RESIDENTIAL (řada RAS)
Třída klimatizace do bytu, klimatizace do rodinného domu a nebo pro běžné kanceláře. Hlavní předností jsou neuvěřitelně tichý provoz, maximální účinnost a propracované systémy čištění a filtrace vzduchu.

2) LIGHT COMMERCIAL (řada RAV)
Třída produktů klimatizace pro nepřetržitý provoz a vyšší výkon. Jednotky určeny jako klimatizace pro servery, technologické místnosti a všude tam, kde jsou na klimatizaci ty nejvyšší nároky. Třída Light Commercial je vlajkovou lodí koncernu TOSHIBA.

3) COMMERCIAL

Jedná se o nejvyšší třídu zařízení, tzv. VRF systémy, resp. VRF systémy. Klimatizace pro administrativní budovy nebo velká technologická centra a sály s nepřetržitým provozem. Velké systémy, které mají širokou společnou řadu vnitřních jednotek a podle potřeby se volí provedení a výkon venkovních jednotek.

přináší pohodu a spokojenost do mnoha domácností, kanceláří, technických místJiž déle než 60 let investuje TOSHIBA do výzkumu a vývoje inovativních klimatizačních systémů.

Naší nejvyšší prioritou je kvalita – propracovanost jednotlivých komponent, které spolu musí být dokonale sladěny. Kvalita byla a je tou nejsilnější a neoddělitelnou stránkou značky TOSHIBA. Je to hlavní parametr, ve kterém se zařízení TOSHIBA liší od ostatních konkurentů.

Značka TOSHIBA vyznává tyto hlavní principy:

  • spolehlivost a mimořádně úsporný provoz
  • vysoká flexibilita použití
  • čistota vzduchu
  • nízká hlučnost
  • maximální pocit pohody pomocí stisku jednoho tlačítka

Všechny klimatizační zařízení TOSHIBA splňují nařízení vlády a zákony EU o omezení použití nebezpečných látek.

Při vývoji inovativních technologií vychází TOSHIBA z aktuálních zákonných norem, ale zároveň se i snaží nalézat nová řešení šetřící životní prostředí nebo taková, která našemu životnímu prostředí velmi přispívají. Správnou instalací zařízení s hermeticky těsným chladícím okruhem, nedochází k úniku chladiva a následně k zápornému vlivu na životní prostředí. Zatížení životního prostředí nevzniká ani po skončení dlouhého životního cyklu zařízení, díky plné recyklaci použitých materiálů.

Už samotný princip zařízení, tj. tepelné čerpadlo, byl mnohokrát vyzdvihován a značkou TOSHIBA byl posunut k dalším technickým metám. Zařízení TOSHIBA RAS Residential dává při spotřebě 1 kW elektrické energie až 5,2 kW tepelného výkonu. To jsou skutečnosti, kterými při nákupu klimatizace TOSHIBA můžete být součástí zodpovědného přístupu a vztahu k životnímu prostředí, aniž byste byli nuceni zříci se požadovaného komfortu!

Pro bydlení a kancelář

Pro domácí použití a dokonalé čištění vzduchu

Pro server a obchod

Pro technické místnosti, kanceláře a obchody

  • celoroční provoz chlazení bez omezení teplotou
  • výkon až 28 kW, regulace TCC-Link jako u VRF

Pro velké aplikace

Rozsáhlé systémy pro velké aplikace

  • modulární venkovní jednotky o výkonu až 140 kW
  • společné vnitřní jednotky, regulece TCC-Link

Registrovat | Přihlásit