HOME - Klimatizace do bytu, RD nebo kanceláře

Bohužel, nejsou vyplněny povinné údaje (e-mail, text) a proto nelze Váš dotaz odeslat.

Zeptejte se nás...

Klimatizační zařízení TOSHIBA řady HOME přinášejí pohodu a bezpečí do vašeho bytu, rodinného domu nebo malých kanceláří. Zkrátka všude tam, kde potřebujete navodit příjemnou domácí pohodu a dokonalý komfort.

Provoz jednotek HOME nezatíží váš domácí rozpočet díky účinnosti a nízké spotřebě energie. Kvalita, úspornost a spolehlivost - to jsou vlastnosti, které v prostorách pro bydlení ocení každý zákazník (klimatizace do bytu, klimatizace pro rodinný dům, chaty a chalupy). Stejně vlastnosti jsou předností klimatizace pro kancelář, skupiny kanceláří nebo malé administrativní objekty. 

Pro prostory s "domácí" atmosférou a bezpečím jsou ideální jednotky řady HOME pro dokonalou filtraci vzduchu. Bezpečí Vám přináší aktivní elektrostatický filtrační systém a nebo systém s ionizací vzduchu, které nejen vzduch čistí, ale mají výrazné desinfekční účinky díky čištění vzduchu ozonem.

Další předností řady HOME je široká nabídka provedení (nástěnné, kazetové, mezistropní a podparapetní jednotky).

Prvotní volbou při výběru klimatizace je tedy otázka jaké prostory chcete klimatizovat?

Pro značku TOSHIBA je samozřejmostí, že všechna zařízení se vyznačují neuvěřitelně tichým provozem. Navíc jsou zařízení vybavena speciálními funkcemi a režimy, které posilují provozní komfort.

Extrémně tichý provoz - Pro pohodu při usínání nebo po celou noc provozu můžete použít speciální funkci "Quiet" - Ticho. Ventilátor jednotky se přepne na nejnižší možnou rychlost. Tím poklesne již tak nízká hlušnost jednotky o další 3 dB(A). (u řad RAS Super Daisekai 6.5 a RAS Suzumi Plus)

Příjemný spánek - V noci je teplota obvykle nižší než ve dne. Ve spánku, kdy se člověk nepohybuje, je však příjemné, pokud teplota okolí po usnutí mírně stoupne. Po stisku tlačítka "Comfort Sleep" připustíte možnost, aby po dobu dvou až tří hodin teplota stoupala o 1°C za hodinu. Tím docílíte optimální tepelné pohody ve spánku a navíc uspoříte elektrickou energii.

Extrémně nízká spotřba - špičkové účinnosti dosahují zařízení díky použití kombinaci invertorové technologie a unikátního kompresoru Toshiba Rotary, resp. Twin Rotary nejnovější generace. Optimalizace spolupráce obo technologií přináší vysokou účinnost a plynulou regulaci výkonu, takže zařízení má vždy pouze takový odběr, jaký je v danou chvíli potřeba.

Špičkové parametry provozu při částečném zatížení - Zařízení nepracuje takřka nikdy na plný výkon, ale jen s takovým výkonem, jaký je potřeba. Právě parametry unikátních komresorů Toshiba Rotary a Twin Rotary a jjich účinnost přinášejí obrovské úspory spotřeby energie!

Síla proudu vzduchu - pro co nejrychlejší zklimatizování místnosti slouží funkce Hi-Power. Funkce zvyšuje průtok vzduchu zařízení na maximum (až 650 m³/h), což velmi urychlí například ochlazení přehřátého prostoru.

 

 

Klimatizace HOME RAS (Residential)

 • Klimatizace pro byty, rodinné domy a malé kanceláře
 • Single Split nebo Multi Split provedení
 • Extrémně nízká spotřeba zařízení
 • Twin Rotary nebo Rotary kompresory
 • Unikátní invertorová technologie
 • Rozsah chladícího výkonu od 2,5 do 12,0 kW
 • Plynulá regulace výkonu a vysoká účinnost
 • Skvělé parametry při částečném zatížení

Klimatizace do bytu, domu

Pro jednu nebo více obytných místností

 • Nízká spotřeba a vysoká účinnost
 • Rozdílné způsoby filtrace vzduchu

Klimatizace malé kanceláře

Pro jednu nebo více menších kanceláří

 • provedení SingleSplit a MultiSplit
 • rozdílné způsoby filtrace vzduchu

Úrovně filtrace vzduchu

čistý vzduch - specialita klimatizace Toshiba

 • klimatizace s funkcí čističky vzduchu
 • různé úrovně filtrace a ionizace

Registrovat | Přihlásit