Servis, čištění a revize

Klimatizace Toshiba patří svojí kvalitou k naprostému vrcholu mezi světovými značkami a jejich spolehlivost, za mnohdy velmi náročných podmínek, je v oboru známá.

Nicméně, každé zařízení potřebuje čas od času údržbu, seřízení a občas i drobnou opravu.

Specialista na značku Toshiba

Díky specializaci na zařízení značky Toshiba a vysoké úrovni odborných techniků, nabízíme kvalitní a spolehlivé služby při servisu klimatizací Toshiba. 

Servis, opravy, revize a čištění provádíme nejen na klimatizacích Toshiba, ale také na chladících strojích (chillerech), vzduchotechnice a technologiích budov. Mezi námi servisovaná zařízení patří zařízení Carrier, Daikin, York, Seveso, Trane, ale také vzduchotechnická zařízení Wolf, Janka, CIC Hřebec a jiné renomované značky v oboru.

Kvalifikovaný personál

V současnosti servisní oddělení zahrnuje 12 kvalifikovaných techniků vybavených potřebnými znalostmi a moderním materiálovým zázemím. Pravidelná školení o novinkách technologií a výrobního programu klimatizací Toshiba jsou u nás samozřejmostí.

Materiálové vybavení

Vzhledem k technologické náročnosti zařízení značky Toshiba, je naše zázemí vybaveno moderní měřící a regulační technikou, včetně speciálních diagnostických programů.

Po celé České republice

Naši servisní technici působí po celém území České republiky a v případě akutní havárie, je dojezd možný během několika hodin. V období víkendů a svátků se, během dne, neustále drží servisní pohotovost.

Servis kontakt:

Telefon recepce:   +420 800 554 622 (800 KLIMAC)

Telefon servis:      +420 281 012 607

e-mail: servis@klima-classic.cz

KLIMA–CLASSIC s.r.o.

Kbelská 618/44
198 00 Praha 9 – Hloubětín
CZECH REPUBLIC

281 012 612
800 554 622 (800 KLIMAC)Registrovat | Přihlásit