Dodací podmínky

Dodávka zařízení:

zboží na skladě Klima-Classic - ihned
zboží s nutností objednání - do 7mi dnů

Montáž zařízení:

mimosezonní období - cca 5 až 8 dní od objednání
letní období - cca do 14ti dnů od objednání
(pochopitelně dle poptávky...)


 

NEČEKEJTE AŽ SE LÉTO ZEPTÁ, CO JSTE DĚLALI V ZIMĚ....!

 


Klima-classic, sklad Praha

Firma Klima-classic disponuje vlastním skladovým zázemí se zásobou klimatizačních zařízení na skladě v hodnotě cca 8 až 12 milionů korun, což představuje dostatečnou rezervu pro možnost okamžitého vyskladnění zařízení dle obvyklých potřeb zákazníků a trhu. Uvedená skladová rezerva je řízena počítačovým systémem a zohledňuje veškeré potřeby provozního skladu a pokrytí objednávek s dostatečným předstihem. Samozřejmě zohledňujeme rovněž sezónní výkyvy a z toho pramenící potřebné rezervy.

Mezinárodní celní sklad Vídeň (Rakousko)

Další nespornou výhodou zařízení TOSHIBA a obchodní politiky firmy Klima-classic je i obrovská skladová rezerva v podobě mezinárodního celního skladu v rakouské Vídni. Díky pravidelně sjednávané spediční kamionové přepravě zařízení s četností až 2x týdně (situace listopad 2007) garantujeme, že i mimořádné objednávky našich zákazníků jsme schopni pokrýt řadově do 7mi pracovních dnů od objednání zboží.

Montážní a servisní kapacity

Montážní kapacity odpovídají možnosti montáže zařízení v termínu do 5ti až 10ti dní od objednávky, pochopitelně mimo letních exponovaných měsíců, kdy se termín montáže prodlužuje díky zvýšené poptávce. V tomto období také spolupracujeme s prověřenými a proškolenými montážními firmami, jejichž činnost je trvale monitorována a vyhodnocována.

Přesto firma Klima-classic staví na profesní odbornosti vlastních zaměstnanců a disponuje velmi silnou vlastní montážní a servisní kapacitou. Jen tak jsme vám připraveni poskytovat profesionální služby a dle našich představ s vysokým standardem plnit přání Vás, našich zákazníků.

V současné době má firma cca 51 kmenových zaměstnanců (říjen 2012) a řadí se jednoznačně mezi největší firmy v oboru klimatizačních splitových zařízení.

KLIMA–CLASSIC s.r.o.

Kbelská 618/44
198 00 Praha 9 – Hloubětín
CZECH REPUBLIC

281 012 612
800 554 622 (800 KLIMAC)Registrovat | Přihlásit