Dodací podmínky

Dodávka zařízení:
  • zboží na skladě Klima-Classic - ihned
  • zboží s nutností objednání - do 7mi dnů
Montáž zařízení:
  • mimosezónní období - cca 5 až 8 dní od objednání
  • letní období - cca do 14ti dnů od objednání (pochopitelně dle poptávky...)

NEČEKEJTE AŽ SE LÉTO ZEPTÁ, CO JSTE DĚLALI V ZIMĚ....!

Klima-classic, sklad Praha

Firma Klima-classic disponuje vlastním skladovým zázemím s rozlohou 700m2 se skadovou zásobou hodnotě cca 12 až 15 milionů korun, což představuje dostatečnou rezervu pro možnost okamžitého vyskladnění zařízení dle obvyklých potřeb zákazníků a trhu. Uvedená skladová rezerva je řízena počítačovým systémem a zohledňuje veškeré potřeby provozního skladu a pokrytí objednávek s dostatečným předstihem. Samozřejmě zohledňujeme rovněž sezónní výkyvy a z toho pramenící potřebné rezervy.

Mezinárodní celní sklad Vídeň (Rakousko)

Další nespornou výhodou zařízení TOSHIBA a obchodní politiky firmy Klima-classic je i obrovská skladová rezerva v podobě mezinárodního celního skladu v rakouské Vídni. Díky pravidelně sjednávané spediční kamionové přepravě zařízení s četností až 2x týdně (situace listopad 2007) garantujeme, že i mimořádné objednávky našich zákazníků jsme schopni pokrýt řadově do 7 pracovních dnů od objednání zboží.

Montážní a servisní kapacity

Montážní kapacity odpovídají možnosti montáže zařízení v termínu do 5 až 10 dní od objednávky, pochopitelně mimo letních exponovaných měsíců, kdy se termín montáže prodlužuje díky zvýšené poptávce. V tomto období také spolupracujeme s prověřenými a proškolenými montážními firmami, jejichž činnost je trvale monitorována a vyhodnocována.
Přesto firma Klima-classic staví na profesní odbornosti vlastních zaměstnanců a disponuje velmi silnou vlastní montážní a servisní kapacitou. Jen tak jsme vám připraveni poskytovat profesionální služby a dle našich představ s vysokým standardem plnit přání Vás, našich zákazníků.
V současné době má firma cca 51 kmenových zaměstnanců a řadí se jednoznačně mezi největší firmy v oboru klimatizačních splitových zařízení.

Registrovat | Přihlásit