Obchodní podmínky

Bohužel, nejsou vyplněny povinné údaje (e-mail, text) a proto nelze Váš dotaz odeslat.

Zeptejte se nás...

Klimatizace Toshiba patří ke špičkovým produktům své třídy. Nabízí tedy nejen spolehlivost, dlouhou životnost a kvalitu zpracování. Nábízí dloholeté záruky jak výrobcem, tak vaším dodavatelem.

Klima-classic s.r.o., jako dovozce a autorizovaný distributor, poskytuje dva druhy záruky podle charakteru odběratele, resp. zákazníka.

Jste-li zákazníkem firmy Klima-classic s.r.o., tj. instalovali jsme přímo u Vás v prostoru klimatizaci, je poskytována tzv. plná záruka v délce od 3 let. Podmínkou záruky je pravidelné provádění servisních prohlídek v předepsaném intervalu.

Zařízení je v rámci velkoobchodního prodeje distribuováno pouze odborným firmám z oboru klimatizace, které prokázaly svojí kvalifikaci. Při velkoobchodním prodeji je poskytována tzv. materiálová záruka.

 

Cena

Ceníkové doporučené ceny v ceníku MOC jsou uváděny bez DPH a jsou stanoveny jako cena sklad Praha, procleno s kompletním zajištěním zákonných norem ohledně dovozu zařízení z EU i z území mimo EU.

Na ceny jsou poskytovány obchodní rabaty dle množstevního odběru s možností speciálních obchodních podmínek, zvláště s ohledem na obchodní bilanci odběratele i jednotlivé zakázky (např. množstevní slevy a podobně).

Vlastnictví ke zboží

Zboží je až do úplného zaplacení výhradním majetkem firmy Klima-classic s.r.o. se všemi právy, která z výhradního vlastnictví vyplývají dle zákonných norem platných na území ČR.

Hospodaření s obaly

Firma Klima-classic je zapojena do systému sdruženého plnění povinností zpětného odběru a využití odpadu z obalů a obalových materiálů prostřednictvím autorizované obalové společnosti EKO-KOM a.s. pod identifikačním číslem EK-F00040983, vč. plnění zákonných norem vztahujících se na dovoz zařízení vč. obalů do ČR.

Zákonné normy

Dodávaná zařízení splňují zákonné harmonizované evropské normy, obdržela CE certifikaci. Zařízení jsou kompatibilní s českými normami dle příslušných prohlášení o shodě.

Dodací podmínky

vynikající dostupnost zboží ihned nebo do 7 dnů

  • operativní sklad Praha (objem 20 mil.Kč)
  • centrální sklad Vídeň (objem 20 mil EUR)

Materiálová záruka

velkoobchodní podmínky - prodej

  • materiálová záruka 36 měsíců
  • doprava po celé ČR spedicí zdarma

Registrovat | Přihlásit