Jak vybrat...

Chcete si pořídit klimatizaci - a život před Vás začal stavět nové otázky, na které hledáte odpověď? Pokusíme se Vám pomoci nalézt správné odpovědi...

Klimatizace není zařízení jako lednička nebo mikrovlnná trouba, kterou přivezete domů, vybalíte, postavíte...a už o něm v tom lepším případě nevíte. Potřebuje instalaci...a to je zásah do vašeho domu, kanceláře.

Klimatizace je jako automobil

Klimatizace je zařízení s charakterem podobným automobilu. Musíte vědět jak velkou potřebujete, bude vyžadovat pravidelný servis podle intenzity použití, budete jí potřebovat občas očistit, abyste se v místnosti cítili příjemně. Navíc vyžaduje opravdu odbornou montáž. Nestrašíme Vás, ostatně...autem jezdíte určitě rádi a berete ho jako samozřejmost, ne? :o)

Reference, reference, reference

Ano, je to opravdu základní vodítko při pořízení klimatizace.
Má Váš známý dobré zkušenosti s určitou značkou a hlavně s konkrétním dodavatelem? A líbí se Vám vzhled provedení montáže? Máte obdobný prostor pro klimatizování? Pak je to pro vás jedno z nejlepších vodítek. Jen mějte na paměti: montáží klimatizace péče dodavatele o zákazníka rozhodně nesmí končit, ale právě MUSÍ začínat!

Výběr značky...

Neznáte nikoho kdo by Vám poskytl dobré reference? Pak dříve než budete řešit klimatizaci, rozhlédněte se okolo sebe a najdete spoustu odpovědí na nové otázky. Kupujete obvykle kvalitní zařízení, na která se můžete spolehnout? Požadujete od zařízení spolehlivý, tichý provoz a také nízkou spotřebu? Pak rozhodně vybírejte pouze značkové, kvalitní zařízení!   

Výběr montážní firmy...

Opět zmíníme výhody referencí každé konkrétní firmy. Ano, konkrétní firmy. Není důležité, kde všude je zařízení uvažované značky v provozu. Mnohem důležitější je vědět, KDE a KAM konkrétní firma přímo zařízení montovala a jak jsou dlouhodobě s klimatizací jejich zákazníci spokojeni. V tom je velký rozdíl!  

Proč právě Klima-classic?

Jsme si vědomi všech aspektů a úskalí pořízení a provozu Vaší klimatizace. Dokážeme Vám poradit. Vždy a vše řešíme zcela profesionálně tak, aby výsledným produktem pro našeho zákazníka bylo zcela funkční zařízení a jeho maximální spokojenost. Stejný přístup vyžadujeme nekompromisně i u našich partnerů.

Registrovat | Přihlásit