Proč Toshiba

Ohledně volby správné značky klimatizace platí naprosto stejné zásady jako u jiné spotřební elektroniky. Výrobky i výrobci se liší parametry, spolehlivostí, životností, cenou... 

U klimatizace ale platí dvojnásob, že za málo peněz, málo muziky. Chcete klimatizaci co přinese dlouhodobý spolehlivý provoz, minimální hlučnost a tepelnou pohodu? Preferujte značkové výrobce.

Ano, existují neznačkové výrobky v nižších cenových kategoriích, ale ... No, pamatujte na spotřební elektroniku. Někomu stačí malá přenosná televize neznámé značky a původu, hlavně že hraje. Někdo chce pohodlně číst titulky a vychutnat si filmové a zvukové efekty! Volba je jen na vás!

Důležité parametry při výběru klimatizace

  • provozní náklady a energetická třída zařízení 
  • koeficient využití energie COP a EER 
  • topný faktor, když je klimatizace vybavená tepelným čerpadlem.  

Základní otázky k vyjasnění

Jakou výbavu u klimatizace opravdu využijete?

Barevné displeje? Extravagantní, blikající efekty? ... Nebo raději uvítáte účinné čistění vzduchu od alergenů, ionizátor a čistý vzduch jako na horách neboť máte doma alergika... 

Chcete aby klimatizace určovala váš interiér? 

Pokud rádi a často měníte tóny a barevné ladění a doplňky interiéru, zvolte nenápadnou, nadčasovou klimatizaci. Je smutné mít povinně červený interiér kvůli krásnému červenému krytu klimatizace...nemyslíte?

Jakou část prostor bytu nebo domu chcete klimatizovat?

Pamatujte, že při pořízení klimatizace s tepelným čerpadlem do většiny místností, máte možnost dosáhnout snížení sazby za elektrickou energii pro celou domácnost!

Naše doporučení

Vyvarujte se nákupů neznámých a neznačkových zařízení. Spolehlivost je dána kvalitou vnitřních dílů jako je kompresor nebo motor ventilátoru - ty nevidíte, ale zato je může po instalaci zatraceně slyšet! 

Nedoporučujeme barevné, výrazné, svítící nebo obrázkové klimatizace. Ano, vypadají krásně, výrazně. Ale takové provedení není nadčasové, a není pak z něj dobrý sluha, ale často zlý pán. Klimatizace je na dlouho součástí vašeho interiéru. Požadujte nadčasovost, eleganci, spolehlivost a tichý provoz. To jsou věci, které se neokoukají... 

Hlavními parametry v oboru klimatizace jsou

  • hlučnost
  • spotřeba
  • tepelný výkon 

Registrovat | Přihlásit